«

»

Tem 08

AOÇ Elmacık su Ümraniye

Firma adı:ÜMRANİYE AOÇ ELMACIK SU
Satılan marka:Atatürk Orman çiftliği elmacık su
Bulunduğu il, ilçe:ümraniye.istanbul
iletişim:0531 917 04 79/0530 975 40 76 http://www.elmaciksu.com.tr 444 4 262
ürünleri:damacana,10 lt pet,5 lt pet,1.5 lt pet,0.50 lt pet,0.33 lt pet su
servis bölgesi:Atatürk Mahallesi ümraniye, yamanevler mahallesi ümraniye, tantavi mahalle si ümraniye, elmalıkent mahallesi ümraniye, saray Mahallesi ümraniye, İnkilap Mahallesi ümraniye, Kazım Karabekir mahallesi ümraniye, Topağacı Mahallesi ümraniye, Dumlupınar mahallesi ümraniye, madenler Mahallesi ümraniye, Esenkent mahallesi ümraniye bölgelerine servisimiz vardır.
tanıtım:Türkiye.nin.ilk ve tek ozonsuz doğal minarelli suyu üstelik bpa içermeyen sağlıklı damacanada.Suyumuz avrupa standardı da dolum yapılmaktadır.dolumu web sitemizden canlı izleyebilirsiniz damacana larınız sadece 30 kere kullanılmakta olup,ph değeri 7.96 dır ayrıntılı bilgilere web sitemizi ziyaret edebilir.işte aradığım su bu diyebilirsiniz.

Yazar hakkında

sucu

Su bayileri, su firmaları ve diğer firmalar için ücretsiz kayıt. Eğer bilgilerinizi kendiniz giremez iseniz, alpsayokan@gmail.com mail adresine gönderin, ben ücretsiz olarak ilgili kategorilere eklerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>