«

»

Nis 16

AYTAÇ SU

BOŞ BÖLGELERDE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR BİLGİ İÇİN :0533 420 65 54

 

aytaç_su

Aytaç su

Yazar hakkında

aytac su merkez

AYTAÇ AKYUDUM GIDA SAN. VE TİC. A. Ş., 1994 Yılında birkaç yerel müteşebbis tarafından kurulmuş olup, 30.06.1997 tarihinde YİMPAŞ HOLDİNG bünyesine katılmıştır.

55.000 m2 kapalı, toplam 145.000 m2 alanda kurulu, 3.200 ton/gün üretim kapasitesine sahip Sakarya/hendek ve Yozgat/Çayıralan tesislerinde en son teknolojiye sahip makinelerle AB standartlarında ve %100 hijyenik koşullarda üretim yapmaktadır.

Kaynağını dünyaca ünlü su yataklarına sahip Bolu Akyazı arasındaki Kerem Ali Dağlarının Çamlıca Beldesi Gökçe ağaçlık mevkiinde 850 m yükseklikteki kaynaktan sağlayan aytaç su, doğal cazibesi bozulmadan fabrikamıza ulaşmakta ve en son teknoloji kullanılarak, el değmeden 250cc-300cc bardak, 0,5 - 1,5-5-10 LT pet ve 19 LT polikarbon şişelere dolumu yapılarak mineral yapısı bozulmadan siz değerli müşterilerimizin güvenle içebileceği bir hale getirilir.

2008 yılında aynı üretim ve yatırım anlayışıyla ikinci fabrikasını YOZGAT/Çayıralan’da faaliyete geçiren Aytaç Su, tadı keşfedilmeyi bekleyen,KAYNARPINAR mevkiinden aldığı doğal mineralli suyunu mineral yapısı bozulmadan fabrikasına ulaştırmakta, 0,5-1,5-5-10 LT pet ve 19 LT polikarbon şişelere dolumunu yaparak siz değerli müşterilerimize "a kalite" anlayışı ile sunmaktadır.

Aytaç Su ikinci fabrikasında, üç aşamalı yatırımın; birinci ve ikinci aşamasını meydana getiren damacana bardak ve pet su ambalajları ile üretime başlamıştır. Üçüncü aşamada ise gazlı içecek ürünleriyle yatırımlarına devam edecektir.

Misyonumuz
Aytaç Su, kaynağından aldığı doğal mineralli suyu, modern teknoloji kullanarak, mineral yapısı bozulmadan sağlıklı ve güvenilir bir şekilde tüketiciye ulaştırmayı hedefler.

Vizyonumuz
Firmamızın kalite ve rekabet gücünü en üst düzeye çıkaracak, sürekli olarak gelişen teknoloji ve değişen stratejiler kullanarak doğal mineralli su sektörüne öncülük ve liderlik etmek.

1 yorum

  1. MURAT KÖSE

    merhaba. ben izmir buca şirinyer ve işçievleri gibi çok güzel bir lokasyonda aytaç su bayiliği açmak ve işletmek istiyorum. kendim yaklaşık 15 yıldır perakende sektöründe hizmet veriyorum. bayilik şartnamenizi ve fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum. tabi bunun yanında el ilanı broşür ve reklam gibi yardımlarınız varmı?

    iyi çalışmalar

    05458879949

    MURAT KÖSE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>