«

»

Eki 24

Sırma Su Bandırma Gıda Sanayii Bölge Bayiliği

  SIRMA SU BANDIRMA

Sırma Su Bandırma Gıda Sanayii Bölge Bayiliği olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duymaya devam etmekteyiz. Aylık Home-Sofra-Bebeğim vb dergilerimiz ücretsiz olarak siparişleriniz ile birlikte sizlere ulaşmaya devam etmektedir.

Bu lezzeti biz Sırma Su ailesi ile paylaşmak isteyen herkesi 0266.718.57.00…..0266.715.38.38 no’lu telefonları aramaya bekliyoruz.

SIRMA SU

Bandırma/Balıkesir

Yazar hakkında

sucu

Su bayileri, su firmaları ve diğer firmalar için ücretsiz kayıt. Eğer bilgilerinizi kendiniz giremez iseniz, alpsayokan@gmail.com mail adresine gönderin, ben ücretsiz olarak ilgili kategorilere eklerim.

1 yorum

  1. Hasan Keçeci

    Kurumsal bir marka olan Sırma Su kullanan değerli müşterilerimizin bizlere iletmiş oldukları memnuniyet iletileri, büyük bir mutluluk kaynağına sebep olmaktadır. Bu zevki hep beraber paylaşmak için sizlerin de siparişlerinizi bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>