Uludağ Dinç su Eryaman bayii

Uludağ Dinç su Ankara/Eryaman bayii

İletişim;

Tunga Ticaret
Eryaman Mah. Emiryaman Cad. 309. Sk 10/A Eryaman / Etimesgut / Ankara

0312 283 22 82
0546 286 56 76
444 66 55
dincsueryaman@hotmail.com
http://www.dincsu.com.tr

ÜRÜNLERİMİZ:
– 19 LT damacana su
– 19 litre kullan-at pet su
– 10 litre pet su
– 6 litre pet su
– 5 litre pet su
– 1,5 litre pet su
– 1,2 litre pet su
– 1 litre pet su
– 0,50 litre pet su
– 0,40 litre pet su
– 0,33 litre pet su
– 0,25 litre bardak su
– 0,20 litre bardak su

DİNÇ SU doğal kaynağı ULUDAĞ’ın yerleşim olmayan 8.500 Metre zirvesinde, asırlık Kayın ağaçlarının bulunduğu, doğal yaşam bölgesinde Bursa/İnegöl’e 30 Kütahya İline ise 100 Km mesafededir. Âdeta sihirli formüllü olan bu su büyük emek ve yatırım ve doğal akış sistemiyle ULUDAĞ eteklerinde bulunan Domaniç- İnegöl karayolu kenarında kurulan Fabrikamıza getirilmiştir. Domaniç ilçesi Osmanlı İmparatorluğu ve daha sonra Cumhuriyet döneminde nahiye olarak Bilecik İli Söğüt İlçesine, daha sonra Bursa İli İnegöl İlçesine ve 1932 yılında da Kütahya İli Tavşanlı İlçesine bağlı kalmış,1 Nisan 1960 tarihinde Kütahya İli’ nin 6. İlçesi olmuştur.

İçimi yumuşak, şişkinlik yapmayan doğal tat ve lezzet yapısı, uzman personel gözetiminde son teknoloji İtalyan tam otomatik makinelerle birleştirilmiş, bir yıl süren AR-GE çalışmaları sonucu sektörde yeni bir çığır açmıştır. Tüm bilinen markalarda dahi bulunmayan, tasarımı kendisine ait tescilli, farklı şeffaf şişe, şeffaf etiket ve 13 farklı ürün çeşidi ile bir ilki gerçekleştiren Uludağ Dinç su, Uludağ’ın en genç markası, Türkiye’nin yükselen yıldızı, Butik markasıdır. Suyunuz emin ellerde, içiniz rahat olsun.

Size bir telefon kadar yakınız, arayın ziyaret edelim, tanışalım. Size “bedelsiz test ürün” bırakalım siz de, müşteriniz de Uludağ Dinç suyun adeta sihirli doğal lezzetini test edin, yudum yudum hissedin. Üstelik neden daha fazla para ödeyesiniz ki, neden ödeyeceğiniz para Türkiye’mizde kalmasın. Verdiğiniz kıymetli desteklerle tam 30 Yıl bizi bu günlere taşıyan sizlerden beklentimiz, bize olan desteğinizi hem üretimini, hem de dağıtımını yaptığımız YÜZDE YÜZ YERLİ SERMAYE ULUDAĞ DİNÇ SU markamıza da daha nice 30 yıllar babadan oğula esirgememeniz. Beraber olalım Türkiye’mize bir marka kazandıralım.

Artık Eryaman’da da hizmetinizdeyiz.

Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.