Uludağ Dinç su

Uludağ Dinç Su

Fabrika = Domaniç – Merkez Depo = Ankara

MARKA: Dinç Su

İLETİŞİM BİLGİLERİ: TEL: 0 312 395 38 60
GSM:0 542 257 82 37
WEB: http://www.dincsu.com.tr
mail: mete.fucular@dincsu.com.tr
twitter profilimiz: @uludagdincsu
ADRES: Domaniç inegöl karayolu 2. km

ÜRÜNLERİMİZ:

19 LT damacana su, 19 Litre kullan at pet su, 10 L pet su,6 L pet su, 5 Le Su, 1.5 Le pet su, 1.20 Le pet su, 1 L petsu, 0.50 Le pet su, 0,40 Le pet su, 0,33 Litrelik pet su, Bardak su.

HİTAP ETTİĞİ BÖLGELER: Marmara, Ege, İç anadolu, Akdeniz, Karadeniz

BİZ KİMİZ?

Müsaadenizle sizinle tanışmak isteriz.

Bundan tam 27 Yıl önce Erikli’yi Başkentte, sizinle tanıştıran, sevdiren, sizlerin verdiği desteklerle Erikli’nin marka olma başarısında büyük emekleri olan 30 Yıllık bir kuruluşuz. 2008 Yılında Erikli’nin NESTLE firması tarafından satın alınması ve pazarlama stratejisi bakış açısının değişmesi 27 yıllık birlikteliğimizin sona ermesi üzerine uzman olduğumuz hizmet sektörü yanında üreticiliğe karar veren köklü bir aile şirketiyiz. Biz sizlerin sayesinde 30 yıldır sadece su sektöründe hizmet veren MEGAŞ A.Ş’yiz. (Meşrubat Gıda Dağıtım Anonim Şirketi)

Peki; ULUDAĞ DİNÇ SU kim?

DİNÇ SU doğal kaynağı ULUDAĞ’ın yerleşim olmayan 8.500 Metre zirvesinde, asırlık Kayın ağaçlarının bulunduğu, doğal yaşam bölgesinde Bursa/İnegöl’e 30 Kütahya İline ise 100 Km mesafededir. Âdeta sihirli formüllü olan bu su büyük emek ve yatırım ve doğal akış sistemiyle ULUDAĞ eteklerinde bulunan Domaniç- İnegöl karayolu kenarında kurulan Fabrikamıza getirilmiştir. Domaniç ilçesi Osmanlı İmparatorluğu ve daha sonra Cumhuriyet döneminde nahiye olarak Bilecik İli Söğüt İlçesine, daha sonra Bursa İli İnegöl İlçesine ve 1932 yılında da Kütahya İli Tavşanlı İlçesine bağlı kalmış,1 Nisan 1960 tarihinde Kütahya İli’ nin 6. İlçesi olmuştur.

İçimi yumuşak, şişkinlik yapmayan doğal tat ve lezzet yapısı, uzman personel gözetiminde son teknoloji İtalyan tam otomatik makinelerle birleştirilmiş, bir yıl süren AR-GE çalışmaları sonucu sektörde yeni bir çığır açmıştır. Tüm bilinen markalarda dahi bulunmayan, tasarımı kendisine ait tescilli, farklı şeffaf şişe, şeffaf etiket ve 14 farklı ürün çeşidi ile bir ilki gerçekleştiren Uludağ Dinç su, Uludağ’ın en genç markası, Türkiye’nin yükselen yıldızı, Butik markasıdır. Suyunuz emin ellerde, içiniz rahat olsun.

Size bir telefon kadar yakınız, arayın ziyaret edelim, tanışalım. Size “bedelsiz test ürün” bırakalım siz de, müşteriniz de Uludağ Dinç suyun adeta sihirli doğal lezzetini test edin, yudum yudum hissedin. Üstelik neden daha fazla para ödeyesiniz ki, neden ödeyeceğiniz para Türkiye’mizde kalmasın. Verdiğiniz kıymetli desteklerle tam 30 Yıl bizi bu günlere taşıyan sizlerden beklentimiz, bize olan desteğinizi hem üretimini, hem de dağıtımını yaptığımız yüzde yüz yerli, sermaye Uludağ Dinç Su markamıza da daha nice 30 yıllar babadan oğula esirgememeniz. Beraber olalım Türkiye’mize bir marka kazandıralım.

Vakit ayırdığınız için teşekkür eder, ömür boyu sağlıklı, Mutlu ve DİNÇ kalmanızı dileriz.

Saygılarımızla.

Yorumu formunu geç

  • emrah on 15 Şubat 2014 at 15:20
  • Cevapla

  su bayiliği almak istiyoruz . anlaşma şartlarınız ve iyat politakanızı öğrene bilirmiyim

 1. markanız adına bayilik alma dusuncesındeyiz gerekli şartlat ve diyer promosyon bılgılerını alabılırmiyiz

  • Emre on 21 Ocak 2015 at 16:47
  • Cevapla

  Bayiliğinizi almak düşüncesindeyim anlaşma şartlarınız promosyon bilgilerinizi öğrenebilirmiyim

  1. DETAY İÇİN 0533 420 65 54

  • ahmet on 27 Mart 2015 at 00:56
  • Cevapla

  Bayilik hakkında fiyat listesi alabilme şansım var mi

  1. DETAY İÇİN 0533 420 65 54

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.