endsütriyel ve metal ürünler bronz alüminyum bakır

METAL MALZEMELER

> Bronz malzeme

>  Alüminyum

>  Bakır

>  Pirinç çubuk

> Plastik

bronz ürünler

Metal bronz ürünler

 

BRONZ

Kontinu Bronz

Kontinu Döküm Yönteminin bronz malzemelerin homojen tane yapısı , işlenebilirlik ve mekanik özellikleri üzerinde Kum ve Savurma Döküm yöntemlerine göre daha olumlu etkisi söz konusudur. Bu yöntem ile Dolu ve Delikli Yuvarlak, Altı köşe, Lama, Kare ve özel kesitlerde döküm yapılabilmektedir. Özellikle Yüksek Kurşunlu Kalay Bronzlarında, Kurşun çökelme sorunu nedeniyle tercih edilmesi gereken tek yöntemdir.

Savurma Bronz, genellikle çapları büyük malzemeler  de  imalat yapılmaktadır.

 

ALÜMİNYUM MALZEMELER

Özellikler ve Kullanım Yerleri
Isıtma ve soğutma ekipmanları, çatı kaplamaları, paneller, trafik ışıkları, mimari uygulamalar, kimya sanayinde kullanılır.

PLASTİK MALZEME

 – Fiber

 – Polikes

– Polipom

– Politef

– Polyamid

 

BAKIR

Bakır çubuklar, lamalar, borular (düz, kangal ve bafon olarak), flexibil, topraklama levha ve çubukları, tavlı ve tavsız bakır levhalar, kutu profiller, bakır rulolar, fittings bağlantı elemanları, kangal çubuklar, örgülü ve düz bakır teller, puntalık alaşımlı bakır çubuklar.

PİRİNÇ ÇUBUK

>  Pirinç lama

Pirinç çubuklarımız 6mm-60mm ebatları arasında yuvarlak, altıköşe, kare, lama ve profilformlarında kalibreli olarak üretilmekte olup ölçüsel olarak hassas ve yüksek işleme kabiliyetine sahiptirler.

Standart çubuk boyumuz 3-3,5m’dir ve isteğe göre 4m’ye kadar üretim yapılabilmektedir. Pirinç çubuklarımızda müşteri talebi doğrultusunda gerilim giderme işlemi uygulanabilmektedir.

metal ürünler

Metal ürünler

 

SANPEK 

ATAŞEHİR/İSTANBUL

 

TELEFON: TEL: 0 216 471 89 90 

GSM: 0 542 433 64 21 

WEB SİTE:  sanpek metal bronz ürünler

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.