«

»

Eki 20

Damacana silme-temizlik

Damacana silme makinası ile damacanalarınız tertemiz

Damacana temizleme ve parlatma işi yapıyoruz.  İhtiyacı olan sucular bize ulaşabilir. İstanbul Anadolu yakasının her yerine, Adet kurtarırsa Avrupa yakasına da gitmekteyiz.

Dış yüzeyleri lekelenmiş, kirlenmiş, temizlenmeye ihtiyacı olan damacanalarınızı damacana silme makinası ile temizliyoruz.  Damacanalarınız pırıl pırıl olsun, suyunuz cam gibi gözüksün.

 Temizlenmeye ihtiyacı olan damacanalarınızı işyerinizden alıp temizleyip teslim ediyoruz. İhtiyacınız varsa ulaşın lütfen.

Ayrıca her marka damacana takas edilir.

ERENNUR TİCARET  (İstanbul)

TELEFON NO: 0 538 976 85 82

Yazar hakkında

sucu

Su bayileri, su firmaları ve diğer firmalar için ücretsiz kayıt. Eğer bilgilerinizi kendiniz giremez iseniz, alpsayokan@gmail.com mail adresine gönderin, ben ücretsiz olarak ilgili kategorilere eklerim.

1 yorum

  1. ADNAN

    MAKİNENİZMİ VAR NASIL BİR MAKİNE UYGUNSA LAMAK İSTERİZ BODRUM DAYIZ BİLGİ, VERİRSENİZ VEYA GÖRÜŞEBİLİRSEK SEVİNİRİZ 0252 387 87 87

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>