«

»

Eki 20

Damacana su fiyatları

   19 Litre Damacana su fiyatları 2015

Bir damacana su fiyatı nedir? Sucular 1 damacana suyu kaç paraya satıyorlar? Türkiye’de su fiyatları ne alemde ?  İstanbul’da ne kadar, Ankara’da ne kadar, izmir de, diğer illerde kaç liraya satılıyor?  eğer yazarsanız aradaki farkları anlamış oluruz.

 Güncel, 2013 damacana su fiyatları konusunda; sucular-satıcılar ve  damacana su tüketicileri fiyat yazarlarsa öğrenmiş oluruz. Lütfen yorum bölümünde fikir belirtelim.  Kaça satıyor, kaça alıyorsunuz?

 Normal damacana,  cam damacana ve kullan at (tek kullanımlık) lar da belirtilirse faydalı olur. 

 

Yazar hakkında

sucu

Su bayileri, su firmaları ve diğer firmalar için ücretsiz kayıt. Eğer bilgilerinizi kendiniz giremez iseniz, alpsayokan@gmail.com mail adresine gönderin, ben ücretsiz olarak ilgili kategorilere eklerim.

  1. isa uslu

    niksar ayvaz suyu bakırköyde 8.00 tl. pet gurubu koli bazında 8.00 tl bakırköy sınırları içinde servisimiz vardır suyumuz maliyetlidir düşük fiyat teklif etmeyin

  2. cam

    cam sular neden bu kadar çok pahalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>