«

»

Tem 17

Satılık boş damacana

Satılık boş damacana, satılık su damacanası

Zaman zaman soranlar oluyor; satılık damacana var mı ? diye. 

 Elimde her zaman yeni ayarında damacanalar bulunuyor. 19 litrelik PC damacanalar. Bir sucudan su almayan, çeşmeden su dolduran ya da arıtma kullananlar vs. durumlarda  damacana lazım oluyor.  İhtiyacı olan ulaşabilir. Uygun fiyata elimdeki farklı marka damacanaları satıyorum.

 Bir de, yukarıda bahsettiğim durumlarda,  senelerce aynı damacanayı kullananlar var. o kadar eski damacanalar ki.  Evinizde kullandığınız damacanayı uygun fiyata yenileyebilirsiniz.

Çok eski damacanalarınızı (eğer atmadıysanız) da alabiliriz.  Onları da hurda fiyatı üzerinden fiyatlandırırız. Çöpe gitmez.  

  Elimde yeniye yakın boş su damacanası sürekli bulunduruyorum.  Damacana almak isteyenler irtibata geçebilirler. İstanbul/Anadolu yakasındayız.  Ayırca cam şişe damacanalar da mevcut. 

 

 

 

 İLETİŞİM

0 216 471 18 28 

0 545 292 20 98 

Ataşehir/İstanbul

MAİL ADRES: sahranursu@gmail.com

Slayt

Satılık boş damacana

Yazar hakkında

sucu

Su bayileri, su firmaları ve diğer firmalar için ücretsiz kayıt. Eğer bilgilerinizi kendiniz giremez iseniz, alpsayokan@gmail.com mail adresine gönderin, ben ücretsiz olarak ilgili kategorilere eklerim.

  1. Ali Akyadın

    selamlar,bana bir kaç adet boş damacana lazım,fiyat olarak bir sey belirtmemişsiniz,mümkünse bana 507 380 90 69 nolu telefondan dönüş yapabilirmisniz

  2. Eyüp

    Bana 500 adet damacana lazim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>